Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

F.A.Q

Čím se pásková metoda prodlužování vlasů Seamless1 odlišuje od ostatních na trhu?

Vlasové pramínky Seamless1 jsou 100% přírodní lidské vlasy té nejvyšší kvality. Finální proces zpracování vlasů a kontrola jakosti je pečlivě sledována. Barvení vlasových pramenů se jednotlivě, ručně zpracovává v moderních výrobních zařízeních, které mají více než 20 leté zkušenosti.Aplikace páskové metody Seamless1 je unikátní v tom, že vlasy nepoškozuje, a také umožňuje kadeřníkovi prodloužit vlasy s maximální přesností během několika minut. Tato jedinečná technologie vlasy nezatěžuje, zajišťuje přirozený objem a na rozdíl od jiných metod spoje není cítit na dotek.

Odkud vlasy pocházejí?

Vlasové prameny Seamless1 mají původ v Rusku, Evropě, Brazílii a Peru a právě proto je kvalita vlasů Seamless1 považována za nejkvalitnější.

Mohou se vlasy Seamless1 barvit?

Ano, prodloužené vlasy mohou být barvené profesionálním kadeřníkem.

Jak prodloužit vlasy páskovou metodou?

V sekcí SEAMLESS1 - VZDĚLÁVÁNÍ si můžete prohlédnout tutoriály.Pro optimální aplikování spojů a dosažení žádoucích výsledků musí být vlasy důkladně vyčištěny a vysušené.Vyhnite se aplikací kondicionéru a masky ke kořínkům vlasů.Používání kosmetických přípravků S1 zajistí maximální bezpečnost. Kosmetika je speciálně vyvinuta pro páskovou metodu Seamless1, a proto páska zůstane ve vlasech bez posunutí. Většina kosmetických přípravků může mít negativní vliv na držení vlasového spoje.

Kde si mohu dát prodloužit vlasy Seamless1?

Vlasy Seamless1 mohou být napájeny pouze profesionální proškoleným kadeřníkem v certifikovaném S1 salonu. Tímto krokem zajišťujeme, že zákazník si zakoupí skutečný a kvalitní výrobek a vlasy budou napojeny správně a profesionálně.

Jak často musím chodit na opětovné připojení vlasů?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jaká je délka a hustota Vašich vlasů, a také na tom, jak rychle rostou vaše vlasy. Obecně se doporučuje chodit na propojení každých 4-8 týdnů.

Jak dlouho mi toto prodloužení vydrží?

Vše závisí na tom, jak se budete o vlasy starat a jakou kosmetiku budete používat. Doporučujeme Vám používat kosmetiku S1, jejímž cílem je zajištění maximální životnosti vlasových pramenů a zajištění krásných a zdravých vlasů. Obecně platí, že vlasy vydrží 6-8 měsíců a více.

Mohu používat jakýkoliv šampon a kondicionér na mé prodloužené vlasy?

Pro dosažení žádoucích výsledků jsou doporučené produkty S1 Organic. Všechny naše produkty jsou speciálně vyvinuty tak, aby Vám zajistily co nejdelší životnost a zdravé hedvábné vlasy. Většina šamponů a kondicionérů na trhu obsahuje složky, které mohou způsobit sklouznutí a odlepení pásků.Ujistěte se, že jste se vyhnuli výrobkům, které obsahují parabeny, sulfáty, silikony nebo výrobkům na bázi rozpouštědla nebo oleje.

Mohu si vlasy prodloužit sama?

Doporučujeme, aby prodlužování vlasů aplikoval proškolený kadeřník. Tímto Vám zajistíme životnost, správnou aplikaci a vynikající výsledky.

Jak se vlasové pásky odstraňují?

Pásky S1 se odstraňují velmi jednoduše, rychle a šetrně pomocí účinného spreje, který byl vyvinut speciálně pro odstraňování prodloužených vlasů.

Může pásková metoda S1 poškodit vlasy?

Naše jedinečná pásková technologie je šetrná a bezpečná k vlasům a nezpůsobuje zatížení a poškození.

Které přípravky je vhodné použít na prodloužené vlasy?

Prodloužení vlasů využívá tzv. mrtvé vlasy, což znamená, že vlasy nejsou přirozeně vyživované- premasťované lidským sekretem. Sada péče o vlasy S1 Organic byla speciálně vyvinuta pro posílení a dosažení maximálního efektu ošetření vlasů. Konkrétní produkt Vám bude doporučen vyškoleným kadeřníkem.

Kolik balení Seamless1 je potřebných na prodloužení vlasů?

Závisí to od střihu Vašeho účesu a služby kterou požadujete. Na prodloužení a zahuštění Vašich vlasů se obvykle spotřebuji 1 - 3 balíky. Konečnou odpověď získáte po konzultaci s profesionální proškolením kadeřníkem ve Vašem okolí.