Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

O Nás

Krásné, husté a dlouhé vlasy jsou nenahraditelnou okrasou ženy. My si myslíme, že žádná žena by neměla být o tuto okrasu zkrácena. Pokud vám příroda neuštedrila více než pár řídkých a lámavých zmetků, které nechtějí růst, nezoufejte! Jsme tu proto, abychom vám pomohli získat novou sebedůvěru spolu s novými vlasy. Pomocí naší profesionální a bezpečné technice prodloužení vlasů vám vytvoříme korunu krásy, jakou jste si vždy přáli.

Ve společnosti Seamless1 jsme se rozhodli udělat revoluci v průmyslu péče o vlasy nejen tím, že na trh uvedeme nejkvalitnější prodlužování vlasů, ale hlavně tím, že se budeme snažit o zpřístupnění krásy jako nástroj ke zvýšení sebevědomí a jedinečnosti.

Znakem prvotřídní kvality je i spolupráce se světově uznávaným kadeřníkem a influencerom Mounir a s více populárními vlasovými stylisty.

Seamless1 věří v skutečné výsledky v rekordním čase. Technologie Seamless1 umožňuje okamžitou délku a objem s nulovým poškozením. Jsme zastánci vylepšení krásy, aby se každá z nás cítila silná a sebevědomá a zároveň podporujeme sílu "profesionála".

Seamless1 se stala rychle se rozvíjející mezinárodní značkou prodlužování vlasů, dostupná už i v Austrálii, Evropě, Severní Americe či Střední Asii.